Picture
Суботич е от основните хора в отбраната на Дортмунд
   Централният защитник на Борусия Дортмунд - Невен Суботич, коментира загубата в 1/4-финала от Байерн Мюнхен, като смята, че загубата е била заслужена и той и съотборниците му сами са си били виновни за това.

Picture
Кристиан Гентнер празнува попадението си
   Слабата форма на Бохум им попречи, за да успеят да изненадат намиращия се в подем Щутгарт.

Picture
Празненствата в Мюнхен изглежда тепърва предстоят
   Байерн Мюнхен не оставиха нищо в ръцете на съдбата и с рутина успяха да отстранят Борусия Дортмунд от Купата на Германия.

Picture
Годината не започна добре за Щутгарт
   Щутгарт днес излизат в четвъртфинален сблъсък с втородивизионния Бохум, за да определят кой ще се изправи срещу един измежду Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунд.

Picture
   Кикерс Офенбах не успяха да поднесат изненадата на кръга, като победят Волфсбург, макар и пред собствена публика.

Picture
Футболистите на Фрайбург заслужено се поздравяват след края на мача
   Срещата между Фрайбург и Майнц 05 се превърна в истински епос. Домакините водеха с 2:0 на полувремето, но в края на срещата 2 гола и гол в продължението класираха 'орлите'.

Picture
   Майнц 05 и Фрайбург ще трябва да определят единия от полуфиналистите за Купата на Германия, като шансовете им за крайния успех никак не са малки.

Picture
   Мюнхен отново ще е домът на футбола, когато колосите на немската игра се изправят един срещу друг в четвъртфинален сблъсък за Купата на Германия.

Picture
   Ето и 22-мата, които ще защитават цветовете на Борусия Дортмунд и Айнтрахт Франкфурт днес на "Сигнал Идуна Парк"

Picture
   Байерн Мюнхен продължава серията си в Бундеслигата, като записа поредната си победа с 2 гола разлика, като този път сломи тима на 'вълците'.